Pakiety


Jeśli podczas wizyty okaże się, że proces leczenia może potrwać dłużej, na co mogą wskazywać np dolegliwości pojawiające się od dłuższego czasu (obecny problem i nieprawidłowe wzorce zdążyły się utrwalić) lub problem jest poważniejszy i nie da się go w pełni wyeliminować podczas jednej sesji –  Pacjent może skorzystać z „Pakietu wizyt”, do wyboru w wersji 3 lub 5 spotkań. Jest to znaczna oszczędność, sięgająca 20% w porównaniu ze standardowym cennikiem oraz motywacja do kontynuacji procesu leczenia. W przypadku „starych kontuzji czy urazów” jedna wizyta to tak na prawdę początek procesu, który ma na celu odwrócenie zmian, które zdążyły już zajść. Rehabilitacja często wymaga czasu, dlatego tak ważna jest kontynuacja i współpraca. Wszystkie wizyty trwają od 45 do 60 minut w zależności od potrzeb Pacjenta. Są to pełne sesje terapeutyczne poprzedzone analizą dotychczasowych postępów.

 

 1. Pakiet 3 wizyt – Koszt 300 zł  270 zł. Cena niższa o 10% !
2. Pakiet 5 wizyt – Koszt 500 zł  400 zł. Cena niższa o 20% ! 


Wszystkie pakiety zakupione po dniu 1.10.2019 mają 6-cio miesięczny okres ważności liczony od daty zakupu. Bardzo proszę o wykorzystanie ich w tym terminie. Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup pakietu podczas wizyty i płatność z góry. Umawianie kolejnych terminów odbywa się standardowo podczas wizyty w gabinecie, telefonicznie lub online. Zalecam jednak, żeby wizyty terapeutyczne odbywały się nie rzadziej niż raz w tygodniu, aż do ustąpienia dolegliwości. Dłuższe przerwy mogą zmniejszyć efekt końcowy terapii lub wydłużyć proces leczenia.

W przypadku rezerwacji wizyty z pakietu jest możliwość anulowania lub zmiany terminu z minimum 24h wyprzedzeniem. W przeciwnym razie wizyta uznana jest za wykorzystaną.