Pakiety


Jeśli podczas wizyty okaże się, że proces leczenia może potrwać dłużej, na co mogą wskazywać np dolegliwości pojawiające się od dłuższego czasu (obecny problem i nieprawidłowe wzorce zdążyły się utrwalić) lub problem jest poważniejszy i nie da się go w pełni wyeliminować podczas jednej sesji –  Pacjent może skorzystać z „Pakietu wizyt”. Jest to zarówno oszczędność w porównaniu ze standardowym cennikiem oraz motywacja do kontynuowania leczenia. W przypadku „starych kontuzji czy urazów” jedna wizyta to tak na prawdę początek procesu, który ma na celu odwrócenie zmian, które zdążyły już zajść. Rehabilitacja często wymaga czasu, dlatego tak ważna jest systematyczność i współpraca.

Wszystkie wizyty trwają od 45 do 60 minut w zależności od potrzeb Pacjenta. Są to pełne sesje terapeutyczne.

 

 1. Pakiet 5 wizyt terapeutycznych – Koszt 900 zł  800 zł.   

 


Pakiety mają 6-cio miesięczny okres ważności, który liczony jest od daty zakupu. Bardzo proszę o wykorzystanie ich w tym terminie. Z promocji można skorzystać osobiście podczas wizyty w gabinecie lub w formie bonu podarunkowego dla kogoś bliskiego.  Umawianie kolejnych terminów odbywa się standardowo w gabinecie, telefonicznie lub online. Zalecam jednak, żeby wizyty terapeutyczne odbywały się nie rzadziej niż raz w tygodniu, aż do ustąpienia dolegliwości. Dłuższe przerwy mogą zmniejszyć efekt końcowy terapii lub wydłużyć proces leczenia.

W przypadku rezerwacji wizyty z pakietu jest możliwość anulowania lub zmiany terminu z minimum 24h wyprzedzeniem. W przeciwnym razie wizyta uznana jest za wykorzystaną.