Pakiety


Jeśli podczas pierwszego spotkania okaże się, że prawdopodobny proces leczenia może potrwać dłużej niż 2-3 wizyty, wtedy Pacjent może skorzystać z „Pakietu Wizyt”, do wyboru w wersji 5 lub 10 spotkań. Jest to znaczna oszczędność, sięgająca nawet 26% w porównaniu ze standardowym cennikiem oraz motywacja do kontynuacji procesu leczenia. Wszystkie wizyty trwają od 45 do 60 minut w zależności od potrzeb Pacjenta. Są to pełne sesje terapeutyczne poprzedzone analizą dotychczasowych postępów.

 

 1. Pakiet 5 wizyt – Koszt 410 zł  350 zł. Cena niższa o 15% !
2. Pakiet 10 wizyt – Koszt 810 zł  600 zł. Cena niższa o 26% ! 


Wszystkie pakiety zakupione po dniu 1.10.2019 mają 6-cio miesięczny okres ważności liczony od daty zakupu. Bardzo proszę o wykorzystanie ich w tym terminie. Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup pakietu podczas wizyty i płatność z góry. Umawianie kolejnych terminów odbywa się standardowo podczas wizyty w gabinecie, telefonicznie lub online. Zalecam jednak, żeby wizyty terapeutyczne odbywały się nie rzadziej niż raz w tygodniu, aż do ustąpienia dolegliwości. Dłuższe przerwy mogą zmniejszyć efekt końcowy terapii lub wydłużyć proces leczenia.

W przypadku rezerwacji wizyty z pakietu jest możliwość anulowania lub zmiany terminu z minimum 24h wyprzedzeniem. W przeciwnym razie wizyta uznana jest za wykorzystaną.